Tarihçemiz

Firmamız; 1974 yılında kurulmuş olup, halen Esenyurt (Merkez) ve Akçaburgaz (Şube) olmak üzere 2 ayrı üretim tesisinde tamamen orijinal yedek parça olmak üzere (OEM) otomotiv ana ve yan sanayi sektörünün gereksinim duyduğu tüm talaşlı imalat gerektiren parçaların üretim ve satış hizmetine devam etmekte olup bunun yanı sıra ayrıca yetkili CE sertifikalı üretici olarak Dental sektörüne yönelik çok sayıda referansın üretimini sürdürmektedir.

Firmamız, 1995 yılından günümüze ISO/TS 9001-2015 Kalite Belgesini ve 2005 yılından itibaren de, Otomotiv Yedek Parça üreticisi olmanın sorumluluğu gereği IATF 16949-2016 Kalite Belgesi referansı ile üretim yapmaktadır. Ayrıca Alman Otomotiv endüstrisine üretim yapmanın gereği olan Vda 6.3 standart kalite belgesine sahip bulunmaktadır.

Satışlarının büyük bölümü ihracata yönelik olan firmamız, Toplam Kalite Yönetimini temel bir yaklaşım olarak görmekte ve kendi bünyesinde sürekli olarak geliştirme politikası izlemektedir.

Firmamız, özellikle Avrupa Pazarı olmak üzere, her yıl gelişen bir trend de yurt dışı pazarlarda daha fazla varlık gösteriyor olmaktan onur duymaktadır. Bunun yanında sektöre kazandırmaya devam ettiği kalifiye eleman ve imalat yöntemleri ile de branşında ülkenin lider firmaları arasında kendine saygın bir yer edinmiştir.

Firmamız, bugün sahip olduğu geniş makina parkı ve yüksek üretim teknolojisini talaşlı imalat sektöründeki tecrübesi ile birleştirerek müşterilerine en optimum ve yenilikçi çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Müşteri odaklı anlayışımız, doğru ve zamanında çözümlerimiz, tecrübeli, yetkin, eğitimli kadromuz ile yıllardır müşterilerimizin çözüm ortağı olarak vermekte olduğumuz hizmeti, sürekli geliştirilen kalite ve performans anlayışı ile gururla sürdürmeye devam ediyoruz.